Tesisimiz, Mersin'in Erdemli ilçesinde yer almaktadır. Otelimiz denize sıfır konumda yer almaktadır. Tesisimize ait özel kum plaj bulunmakta olup ayrıca açık yüzme havuzu ve çocuk havuzundan yararlanabilirsiniz. Konforlu ve şık bir şekilde dizayn edilen toplam 52 oda kapasitesine sahip olan tesisimizin odalarında sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanmış olup, sizlere evinizin rahatı ve konforunu sunmaktadır. Tesisimiz tam pansiyon olarak hizmet vermektedir. Açık büfe olarak sunulan ana yemekler Türk ve Dünya mutfağından çeşitli lezzetleri siz değerli misafirlere sunmaktan memnuniyet duyarız. Erdemli Otogar'a 47 km, Mersin Şehir Merkezi'ne 65 km, Adana Havalimanı'na 140 km mesafededir.

Konforlu ve şık bir şekilde dizayn edilen toplam 52 oda kapasitesine sahip olan tesisimizin odalarında sizlerin ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanmış olup, sizlere evinizin rahatı ve konforunu sunmaktadır. Standart odalar ve suit odalar mevcuttur. Odaların tamamında klima, plazma televizyon, telefon, havlu seti ve banyo buklet malzemeleri mevcuttur.

Tesisimiz tam pansiyon olarak hizmet vermektedir. Açık büfe olarak sunulan ana yemekler Türk ve Dünya mutfağından çeşitli lezzetleri siz değerli misafirlere sunmaktan memnuniyet duyarız. İçecek hizmeti ekstra ücretlidir. 

Tesisimize ait özel kum plaj bulunmakta olup ayrıca açık yüzme havuzu ve çocuk havuzundan yararlanabilirsiniz. Plajda ve havuzda şezlong ve şemsiye kullanımı ücretsizdir.